Medus

Medus jau gadu tūkstošiem ilgi ir cilvēkam nozīmīgs pārtikas produkts un ārstniecības līdzeklis. Tas ir bioloģiski aktīvs pārtikas produkts, kura galvenā sastāvdaļa ir ogļhidrāti, kas nodrošina cilvēkam enerģiju.Vairāk

Medus ar ogām

Svaigas ogas ir iestrādātas medū bez vārīšanas vai pasterizēšanas. Šādi uz ziemu sagatavots produkts bez cukura(saharozes) klātbūtnes ir ne tikai gards, bet arī veselīgs, jo saglabāta uzturvērtība, garša un aromāts.
Vairāk

Ziedputekšņi

Bites savācot putekšņus, izveido tādu kā graudiņu. To sauc par ziedputekšņu nastiņu. Bitēm putekšņi ir nepieciešami, lai izaudzētu jauno paaudzi. Tas nozīmē, ka tie satur visas vielas, lai nodrošinātu jaunā organisma pilnīgu attīstību.
Vairāk

Bišu maize

Augstvērtīgs, bioloģiski aktīvs pārtikas produkts. Tā satur aizstājamās un neaizstājamās aminoskābes, vitamīnus (C, B1,B2,B6,P,D,E), fermentus un minerālvielas. Bišu maize ir ziedputekšņi, ko bite novietojusi šūnās un iekonservējusi. Vairāk

Vaska sveces

100% dabīga bišu vaska sveces. Lai nodrošinātu augstāko kvalitāti, vasks tiek dzidrināts. Tādējādi novēršot sprakšķēšanu, dūmošanu un pastiprinātu pilēšanu. Tās deg ilgāk un ar lielāku liesmu kā parastās sveces.
Vairāk

Dāvanas

Vairāk


Meduspils draugi: