bee-and-daisy-1

Par mums

SIA Meduspils īpašnieks bitenieks Jānis Vainovskis ir ar 29 gadu pieredzi biškopībā.Nodarbojas ar ceļojošo dravniecību, sezonā vairākkārt pārvietojot ap 350 bišu saimes: no mežiem uz pļavām, no pļavām uz druvām, no druvām uz purviem un siliem… Mūsu bites medu sāk vākt jau aprīlī ar pirmajiem pūpolu un blīgznu ziediem, ceļu turpinot pāri pieneņu pļavām un liepu alejām līdz pat sila viršu rudenīgajiem mētrājiem. Bites velk jaunas šūniņas un piepilda secīgi ar tajā brīdī dominējošo nektāraugu medu. Kolīdz nektāraugs beidz ziedēt, biškopis turpina bites iesākto rūpalu. Mums ir svarīgi katru gadu sagādāt jau ierasto  plašo klāstu, lai Jūs savu iecienīto medu varat baudīt katru gadu ar nemainīgām garšas un konsistences īpašībām. Manu bišu medus ir vairākkārt godalgots dažāda mēroga medus konkursos. To skaitā Rīga Food; profesionālo biškopju saietos; Medus dienās; Maizes, piena, medus svētkos.

Paralēli medus ražošanai ievācam dažādu veidu ziedputekšņus. Kā ekskluzīvu produktu piedāvājam atsevišķu augu ziedputekšņus, piemēram, pūpolu, pieneņu vai rapšu. Savukārt jauktie putekšņi tiek ievākti noteiktā laika periodā, piemēram, augļudārza un Jāņu zāļu ziedēšanas laikā. Drīzumā piedāvāsim pēc krāsām sašķirotus ziedputekšņus, lai tuvāk atbilstu monoflorai izcelsmei un izteiktākai konkrētākai iedarbībai. Līdz ar to no vairāk kā 25 veidiem varēsiet izvēlēties sev tīkamāko garšu, aromātu, kas iespējams tuvāk atbilst Jūsu organisma vajadzībām.

SIA Meduspils īpašs lepnums ir arī pašu inovatīvais produkts – medus ar ogām, rabarberiem un ingveru. Izmantojot īpašu tehnoloģiju, ogas netiek pasterizētas vai vārītas. Tādējādi saglabājas ogu uztuvērtība, krāsa, garša un aromāts. Šis produkts ir tik dzīvs, ka ogu sēkliņas spēj pat dīgt. Bioloģiski aktīvais medus un ogas viens otru lieliski papildina, ko jo īpaši novērtēsiet laikā, kad nav attiecīgo ogu sezona.

Iegūstam arī bišu maizi, kas ir pats vērtīgākais produkts no mūsu sortimenta. Bišu maize ir tie paši ziedputekšņi, ko bite novietojusi šūnās un iekonservējusi. Pienskābās rūgšanas rezultātā putekšņi kļūst par bišu maizi un ir organismam daudz vieglāk uzņemami. Bišu maizi iegūstam tikai rudenī, kad medus ir izsviests no kārēm un ir ļoti ierobežotā daudzumā. SIA Meduspils lej sveces no īpaši sagatavota bišu vaska. Tas tiek dzidrināts, lai novērstu sprakšķēšanu, dūmošanu un pastiprinātu pilēšanu. Svece deg mierīgi un rada nomierinošu mājīgu noskaņu. Cenšamies piemērot dakts turētājus, lai sveces degtu ilgāk un nebūtu lieku atlikumu.

Mūsu vērtības

Godprātīga attieksme

Cieņa pret dabu, darbu un pircēju

Augstvērtīgs produkts

Dabisks, viegli lietojams, garšīgs un plaši izmantojams

Inovatīvi produkti

Radam jaunas iespējas bišu produktu pielietojumam

Izglītots pircējs

Atklāt krāšņo bišu un ziedu pasauli